FoW v Ljubljani

Tanki, artilerija, letala in pešadija z II. svetovne vojne v 15mm (1/100) skali. Mogoče se v vas skriva nov Rommel ali Patton?

Moderators: woody, evilork

Post Reply
Matic Debeljak

FoW v Ljubljani

Post by Matic Debeljak » Sun Oct 07, 2018 11:08 am

Živjo!
Zanima me če se v Ljubljani še kje igra Flames of War? Sam sem si kupil Open Fire box že 2 leti nazaj jih sestavil in pobarval nakupil tudi nekaj terena a žal nisem imel prave priložnosti za igro saj ne poznam nikogar drugega ki se s tem ukvarja. Zelo me zanima zgodovina in ukvarjanje z modelčki tako da bi svoje sile takoj povečal če bi le vedel da bojo uporabljene in igrane.
Če ima kdo kakšne informacije se mu že v naprej zahvaljujem.
Lp
Matic

FinaGlista

Re: FoW v Ljubljani

Post by FinaGlista » Sun Oct 07, 2018 12:43 pm

Vcasih se je zelo igralo sedaj pa ne vem kako je s tem pri nas mogoce se obrni na RedDragon a.

Alpha999

Post by Alpha999 » Fri Oct 12, 2018 3:39 am

Izkoristim priložnost za malo reklame - pri nas v Novi Gorici redno igramo Flames in Team yankee, občasno za posebne priložnosti tudi kak Arabo-Israeli in NAM).
Tako da če je kdo v ugodni odaljenosti in/ali pripravljenosti se oglasit mimo naj se kar javi,

Res da je bil to čas tranzita na V4, ampak zdaj so pokrite vse glavne sile za mid war in bil bi čas da se Fow malo oživi tudi v LJ (kak turnirček maybe?)
Po več V4 igrah (mid war!) lahko rečem da so V4 pravila in vojske precej boljše kot prej.

evilork

Post by evilork » Tue Oct 16, 2018 10:30 pm

Zdravo Matic,

sicer se FOW zadnje čase manj igra, ampak ni pa zamrl. Letos smo zopet z ekipo bili na evropskem prvenstvu (ETC), kjer smo zasedli 8. mesto tako da je zadeva še vedno aktivna. Bo treba kmalu kakšen turnir organizirati. Nova edicija je po razburkanem začetku sedaj vsaj meni osebno precej bolj všečna, napram 3. ediciji. Zadeva poteka bolj tekoče in igri se tudi pozna, da je bila stream line-ana. Letos se bo večinoma igralo Mid war, ker je ta perioda tudi letos na ETCu. Imam tudi prijatelja, ki se zanima za Flames of War, tako da če bi te zanimalo vama lahko pripravimo en introductory game naslednji teden :). Sporoči, če bi ti to ustrezalo.

Lp, Milči

evilork

Post by evilork » Tue Oct 16, 2018 10:30 pm

@Alpha999: Ideja o turnirju je dobra. Decembra ali januarja?

Andrej

Post by Andrej » Tue Oct 16, 2018 10:48 pm

Jaz sem za januar

Alpha999

Post by Alpha999 » Wed Oct 17, 2018 2:27 am

Ma kaj malo bolj potem se ne bi dalo premaknit, zima+sneg vs primorci na cesti ;)

Post Reply