FeldHerr

Novice s sveta namiznih strateških iger
Lukna

Re: FeldHerr

Post by Lukna » Thu Mar 22, 2018 5:49 am

blazo: Roba te caka ze od 23. 2. (glej tudi moj post zgoraj), da ne omenjam da mi nisi odgovoril na PM kjer te sprasujem a ti zadevo posljemo ali prides iskat. Na žalost sem spregledal tvoj PM in sem ti to tudi napisal. Čeprav se trudim gledat forum kar se da redno še vedno velja, da je naš telefon ali email veliko bollj zanesljiva oblika komunikacije.

darkangel: V luknji traja da dobis direkt order predvsem iz dveh razlogov: 1. ker se ves cas trudimo zmenit z GWjem da bi olajsal postopek teh narocil in da bi imeli boljse pogoje (direct order je cisto locen od normalnih stvari, do nedavnega sem moral zadevo plačevat z svojo osebno creditno kartico ker niso imeli druge opcije) in 2. ker narocila delamo na roke (z posti prek foruma, listki, etc ) in se veliko lazje zgodi da se kaj spregleda kot če bi sprejemali samo narocila preko nase online trgovine (kot recimo to dela wayland & co., ;))

Zelo lahko se je jezit na forum kako smo neprofesionalni vendar mislim da se vedno trudimo da bi zrihtali clanom tega foruma stvari kar se da ugodno in hitro. Vedno smo bili odprti za vse zelje, predloge in potrebe. Ce nas vidite kot neko oderusko trgovino ki hoce scuzat vas denar ali pa kot nekoga ki nam ni mar za nase kupce (vas) potem mislim da prevec berete tuje forume in podozivljate izkusnje igralcev v tujini. Vsakic ko naročate sami direktno iz tujine oškodujete Luknjo veliko manj kolikor naredite škodo celi sceni v Sloveniji. Miniature niso ravno najbolj dobickonosna zvrst ki jo imamo v Luknji in se z finančnega stališča sigurno ne izplača ukvarjat s tem. Če se potem še tisto malo povpraševanja, ki ga je, prepolovi, ne ostane dovolj niti za pokrivanje stroskov in to vodi samo v to da bomo skrcili stevilo linij . Vsi si zelimo živahno sceno z velikim številom igralcev in v tej želji igra Luknja z čim širšo ponudbo odločilno vlogo. Fantje, vem da to ponavljam kot lajna ze 20+ let ampak, če ne bomo stopili skupaj in sodelovali potem bomo vedno obsojeni na to da jamramo po forumih kako je pri nas bedno, težko in malo igralcev.
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.
The Emperor at the last church on Terra.

blazo

Post by blazo » Thu Mar 22, 2018 10:24 am

Jure, ne bi rad pral perila javno, vendar sem ti, 27.2., na email (info@crnaluknja.si) in v zasebno sporočilo (na tem forumu) napisal, da mi zadevo pošljete po pošti. Zakaj bi to moral 2x ali večkrat potrjevat?
Da imate robo od 23.2. sem danes zvedel prvič, prvo informacijo, da je roba prišla, je v tej niti zapisala Mojca 27.2., isti dan, kot sem prosil, da mi jo pošljete po pošti. Tudi večkrat sem zapisal, da prosim obveščajte, ko roba pride.

Od mojega zadnjega sporočila v tej niti sem vso robo že naročil direktno pri dobavitelju in JO TUDI PREJEL! Od njih sem tudi za vsak korak v obdelavi mojega naročila prejel povratno informacijo, v kakšnem stanju je moje naročilo.

Kar se mene tiče, sem z Luknjo zaključil.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Thu Mar 22, 2018 2:26 pm

Jaz bi morda kot zunanji opazaovalec rekel, da se morda Luknji splača naročat raje izdelke, ki se jih da prodat in mogoče sne kočit na vsako opcijo, kjer bo na kocnu naročilo izdelek 2 do 5 ljudi in to na koncu prinese slabo voljo, kar je res škoda.

Jaz sem zelo zadovoljen z Luknjo, ko naročam GW izdelke in tudi drugače če vzamem kakšno namizno igro ali kaj podobnega, le pri kovčkih se zatakne, tudi pri mojih se je :D

baadc0de
Site Admin

Post by baadc0de » Sat Mar 24, 2018 6:05 pm

FinaGlista wrote:
Thu Mar 22, 2018 2:26 pm
Jaz bi morda kot zunanji opazaovalec rekel, da se morda Luknji splača naročat raje izdelke, ki se jih da prodat in mogoče sne kočit na vsako opcijo, kjer bo na kocnu naročilo izdelek 2 do 5 ljudi in to na koncu prinese slabo voljo, kar je res škoda.

Jaz sem zelo zadovoljen z Luknjo, ko naročam GW izdelke in tudi drugače če vzamem kakšno namizno igro ali kaj podobnega, le pri kovčkih se zatakne, tudi pri mojih se je :D
Medlo se spomnim da je moj kovček tudi trajal kar nekaj časa, vseeno pa je moj vtis, da je post-Djuro luknja precej zanesljiva kar se tiče GW modelov.
Yours truly, the man with no time.
4: https://www.youtube.com/watch?v=nsrEH3U03fY

blazo

Post by blazo » Sat Mar 24, 2018 6:54 pm

Še enkrat poudarjam, da ni srž problema zanesljivost ali čas trajanja od naročila do dobave (no, malce tudi), ampak v komunikaciji med prodajalcem in stranko.
Z Juretom sva se pomenila in upam, da bodo okoli tega kaj spremenili za v bodoče. Tudi redno branje emailov spada v ta koš.

Naj bi pa v mojem primeru prišlo do "kratkega stika" in je šlo vse narobe. Žal (za Luknjo) sem Feldherr gobice medtem že nabavil direktno, ker sem bil prepričan, da z naročilom ne bo nič.

Jure, Mojca, et al iz Luknje, prosim sporočajte:
- kdaj roba pride (še posebej direktna naročila)
- kdaj robo odpošljete
- ali se je pri naročilu kaj zataknilo
- ali imate kakšno robo, ki je v spletni trgovini ni
- itd.

Lahko po telefonu, mailu ali tudi v tem forumu, ki ga skoraj vsi 1x dnevno pregledamo (ali pa vsaj na nekaj dni).
Tale forum ima eno fino lastnost, da lahko za vsako sporočilo, ki ga kdo odda v temo, dobiš email z obvestilom. Dajte to izkoriščat.

Post Reply