BoardGames

Kdaj si prost in kje bi se dobil, za koliko pik, kateri sistem in po možnosti kaj točno se išče - resno razbijancijo v ETC slogu ali fluffy narativen špil ob svečah in šampanjcu
Post Reply
FinaGlista

BoardGames

Post by FinaGlista » Fri May 12, 2017 11:05 am

Bom odprel novo temo za namizne igre in iskanje igralcov zanje, sploh, ker je sedaj blizu mene lokal Dobra poteza, kjer se lahko odigra različne namizne igre.
Last edited by FinaGlista on Fri May 12, 2017 1:50 pm, edited 2 times in total.

FinaGlista

Re: BoardGames

Post by FinaGlista » Fri May 12, 2017 11:26 am

Sam si "lastim" spodnje igre:

- Agricola: si kmet ;)
- Puerto Rico: Predeluješ pridelke, ki jih z ladjo pošiljaš nazaj v rodno mesto, vsako potezo izbereš kateri lik boš igral
- Catan + vsi dodatki
- Dead of Winter: A Crossroads Game - SEMI/CO OP, skupaj se boriš proti Zombijem, vendar vsak igralec dobi misijo(zelo verjetno je en izdajalec, izredno zabavna igra)
- Quadropolis: gradiš mesto, luštna igra
- Arkham Horror: Co OP igra
- Pandemic Legacy: Season 1 preigrana oz končana, če pa bi kdo želel igrat, bi šel skupaj z njim v ponoven nakup, definitnivno daleč pred vsemi igrami, ki sem jih igral, čeprav traja le MAX 24 iger, zasluženo na 1 mestu na BoardgameGeek-u.

alkemist

Post by alkemist » Fri May 12, 2017 3:08 pm

Z veseljem sem kdaj za kak board game.

Moje top izbire za igre, ki jih tudi imam in lahko prinesem:
- Chaos in the Old World - Area control/majority, Warhammer svet
- Cyclades - Area control, wargame, action bidding
- SW: Rebellion - taktična igra za 2, zgodba originalne Star Wars trilogije - to imam sicer samo sposojeno, ampak dokler je pri meni, lahko ponudim :)
- Blood Rage - vikingi, wargame, drafting
- Small World - area control, wargame
- Power Grid - grajenje mreže elektrarn in bogatenja z električno energijo (precej precej izboljšan monopoly)
- Imperial - vlaganje v države med prvo svetovno vojno, kjer nikoli nisi samo na strani ene sile, ampak poskušaš obogateti na račun vojne

Toliko zaenkrat :)

Lukna

Post by Lukna » Sun May 14, 2017 1:29 pm

Ob ponedeljkih igramo tudi v Črni Luknji pol po 19h in naprej. Vecinoma igramo Miniature board game (Imperial Assault, Mansions of Madness,...) in pa LCG je ala Game of Thornes, Star Wars Destiny in Netrunner.

Ce se zmenite med sabo je dovolj prostora, da odigrate tudi kaj kar prinesete s sabo. Časa je pa dovolj, ker ponavadi ne končamo pred polnočjo.
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.
The Emperor at the last church on Terra.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sun May 14, 2017 8:47 pm

No super, bom enkrat res probal prit, čeprav mi je PON res neprimeren, ker če se zavleče, jo nasledni dan spet služba...in tako do PET, kar zna bit boleče ;)

iLLegaL

Post by iLLegaL » Fri Sep 29, 2017 11:58 pm

Zivjo, veliko igramo v dobri potezi, naceloma se lahko dogovorimo za katerikoli dan v tednu popoldan. Imam pa: Champions of midgard+ dodatki, Cryhavoc, Exodus proxima centauri, conan, 51st state, the others: 7 sins, chaos in the old world, forbidden stars, blood rage, scythe, pandemic, anachrony,.. tako da ce bi si kdo zelel pridruzit naj samo napise in se dogovorimo.

Lp Denis:)

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sun Oct 01, 2017 1:29 pm

Jaz bi se z veseljom pridruzil kak dan, je pa res, da teh iger še nisem igral, če vas to ne moti.

Post Reply