Iskanje soigralcev - Warmachine/Hordes

Kdaj si prost in kje bi se dobil, za koliko pik, kateri sistem in po možnosti kaj točno se išče - resno razbijancijo v ETC slogu ali fluffy narativen špil ob svečah in šampanjcu
Post Reply
Baffo

Iskanje soigralcev - Warmachine/Hordes

Post by Baffo » Wed Jan 13, 2016 3:43 pm

Ello, it's me Baffo!

Kakor naslov namiguje,ta 'topic' je namenjen za se menit za WM/H igre.

Načeloama se lahko dobivamo ob petkih v Tobačni (ko je razpoložljiva) ali alternativno kadarkoli se zmenimo pri meni doma (živim bizu novejšega štadjona in Arene Stožice in imam 2 mizi in teren).

Let me know if you're up for a game;)

Cheers!!!

iLLegaL

Re: Iskanje soigralcev - Warmachine/Hordes

Post by iLLegaL » Sat Sep 30, 2017 12:02 am

Zivjo, zanima me ce se kdo igra Warmachine/Hordes. Igral sem battlebox z kolegom in me je prevzela igra tako, da imam seda 75pts Ret armijo in iscem soigralce.

Lp

RedDragon

Post by RedDragon » Sat Sep 30, 2017 11:48 am

Da, v LJ redno igra ene 5-6 folka, sam ne vem, kok kaj spremljajo tale forum. Bom za vsak ziher poslal Baffotu mail, da naj pogleda in se javi.
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

Baffo

Post by Baffo » Sat Sep 30, 2017 5:23 pm

Ello! It's me Baffo:)

Kakor je Primož omenil nas je 6 rednih igralcev, pa še ene 2-3 ki pridejo igrat vsake tolk cajta...
Največ igramo pri Sebastianu v garaži (3 mize) ali kdo pride pri meni v jedilnici igrat (2 mizi), ampak če se vnaprej zmenimo bi se lahko dobili v Tobačni kak petek, ko je odprta, da nas spoznaš pa da izmenjamo razne kontakte ipd...

In the meantime, če maš kaka uprašanja o igri/meta game/overview od naše 'slovenske' mete mi pošlji mail na baffobeardson@gmail.com pa ti lahko v večjem detailu odgovorim (pa tam bom hitreje opazil kakor na forumu).

Cheers!

Post Reply