Iskanje soigralcev: X-Wing

Kdaj si prost in kje bi se dobil, za koliko pik, kateri sistem in po možnosti kaj točno se išče - resno razbijancijo v ETC slogu ali fluffy narativen špil ob svečah in šampanjcu
bubalo

Re: Iskanje soigralcev: X-Wing

Post by bubalo » Thu Jan 14, 2016 5:45 pm

Ne potrebujes kart, predvsem pa ce si na zacetku. Saj imamo vsi na telefonu squadron builderje, pa lahko pogledamo :D

Painted

Post by Painted » Sat Jan 16, 2016 7:55 pm

Im kdo čas za kako igro v lukni enkat od ponedeljka do srede popoldne?
We exist to cease.

alkemist

Post by alkemist » Thu May 12, 2016 3:26 pm

evilork wrote:S kolegom sva začela pripravljat/dizajnirat battle mate za X-wing. Kmalu bova dobila prvo prototipno v Slovenijo. Vse je "hand made", kar pomeni, da ni bilo od nikoder kopirano in v večini izrisano z Illustratorjem. V planu imava narediti še nekoliko manj klasične podlage za X-wing (puščavska tatooine scena, death star s koridorji, itd...). Če bo vse potekalo, kot sva si zamislila, bi morala do konca aprila imeti podlage že na voljo za prodajo. Prilagam vam en mali teaserček (del trenutnega vesoljskega prototipa):

Image

Za več informacij glede vseh stvari, ki jih delava v okviru "Pillar labs" pa lahko sledite na: https://www.facebook.com/Pillar-labs-67 ... 7/?fref=ts .

Lp, Milči
A tole je že kaj bližje produkciji? :)

evilork

Post by evilork » Fri May 13, 2016 9:14 am

Prototip mata smo dobili, samo ni bil čisto po naših pričakovanjih, tako da delamo na kar konkretnih popravkih ilustracije trenutno :).

alkemist

Post by alkemist » Fri May 13, 2016 1:59 pm

Ker vidim da je za ob petkih težko dobit X-Wing soigralca me zanima, če je kdo zainteresiran igrat kak drug dan med tednom popoldne? Playmat imam, kar rabim je plac in nasprotnika :)

wolfenn

Post by wolfenn » Fri Sep 29, 2017 9:25 pm

jz in moja bi rada sprobala x wing. bi nama kdo posodil figure pa mal razlozu pravila, da odigrava kksno igro na tobacni, da vidiva ce nama igra vsec?

alkemist

Post by alkemist » Mon Oct 02, 2017 10:27 pm

wolfenn wrote:
Fri Sep 29, 2017 9:25 pm
jz in moja bi rada sprobala x wing. bi nama kdo posodil figure pa mal razlozu pravila, da odigrava kksno igro na tobacni, da vidiva ce nama igra vsec?
Živjo,
jaz lahko razložim. Sicer na tobačni že dolgo nisem bil in niti ne vem, če X-wing tam "živi".
Običajno se zmenim za špil v Črni Luknji ali Dobri potezi. Če ti druga lokacija ni problem, se lahko zmenimo za en termin, dobim še kolega, postavimo dva playmata, posodim figure, razložim, malo zraven odigram, pa bo :)

wolfenn

Post by wolfenn » Sun Oct 08, 2017 3:33 pm

sva ze probala v tem lokalu nama ne sede igra. bi pa jaz sprobal star wars rebellion ce imas?

alkemist

Post by alkemist » Tue Oct 10, 2017 1:37 pm

wolfenn wrote:
Sun Oct 08, 2017 3:33 pm
sva ze probala v tem lokalu nama ne sede igra. bi pa jaz sprobal star wars rebellion ce imas?
X-Wing samo z osnovnim setom ne pokaže vsega, kar igra zmore. Če si še kdaj za ponovitev z večjo izbiro, sporoči :)

SW Rebellion pa žal nimam. Nekaj časa sem imel izposojeno, če jo še kdaj dobim, ti javim.

Painted

Post by Painted » Tue Nov 14, 2017 2:34 pm

Ima kdo čas za kako igro ta četrtek popoldne v potezi?
We exist to cease.

Post Reply