Iščem soigralce - Epic

Kdaj si prost in kje bi se dobil, za koliko pik, kateri sistem in po možnosti kaj točno se išče - resno razbijancijo v ETC slogu ali fluffy narativen špil ob svečah in šampanjcu
baadc0de
Site Admin

Re: Iščem soigralce - Epic

Post by baadc0de » Mon Jun 08, 2015 10:50 am

RedDragon wrote:Se kr strinjam z Milčijem. Tud meni se zdi movement super, izmenično aktiviranje enot je pa sploh nekaj zelo zanimivega, ker drugje tega ni.

Sem pa razmišljal, da je tisti dodatni 2D6 met mišljen kot neke vrste leadership test, ampak ne funkcionira glih najbolje... Dalo bi se mogoče naredit tako, da poraženec vrže 1 kocko na tisti svoj strategy al inititive al kaj je že (isto kot za izvedbo orderja), modificiran za toliko, kot je izgubil. Če naredi, lahko assault nadaljuje, drugače se pa mora umaknit. FoW style pač. ;)
Wrath Of Kings ima izmenično aktiviranje in še par drugih skirmish iger če se ne motim. Zna bit pa ena zelo redkih strateških iger s to mehaniko, kar je škoda ker do ene mere izniči alpha strike prednosti. Je pa hecno ker je večina klasičnih namiznih iger (šah, razne karte..) v principu izmeničnih :)
Yours truly, the man with no time.
4: https://www.youtube.com/watch?v=nsrEH3U03fY

slomax

Post by slomax » Mon Jun 08, 2015 12:43 pm

Se star trek a.wing, star wars x-wing in atar trek armada imajo tudi tak. No odvosno kaki skil capina imas

RedDragon

Post by RedDragon » Mon Jun 08, 2015 2:59 pm

Je pa pri Epicu sploh zanimivo, ker lahko tudi probaš obdržat iniciativo in naredit še en order, torej 2 zapored, ampak dobiš negativno modifikacijo na test, tako da lahko spodleti. Več kot 2 zapored pa nikoli ne gre.
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

baadc0de
Site Admin

Post by baadc0de » Mon Jun 08, 2015 3:45 pm

RedDragon wrote:Je pa pri Epicu sploh zanimivo, ker lahko tudi probaš obdržat iniciativo in naredit še en order, torej 2 zapored, ampak dobiš negativno modifikacijo na test, tako da lahko spodleti. Več kot 2 zapored pa nikoli ne gre.
Sem bral o tem in je zanimiv twist, imaš malo greed/reward mehanike :)
Yours truly, the man with no time.
4: https://www.youtube.com/watch?v=nsrEH3U03fY

novi

Post by novi » Mon Jun 08, 2015 4:59 pm

Eldarji imajo posebno pravilo Farsight - Eldar Farseers lahko enkrat na turn poizkusi še v tretje retain iniciativo

Andrej

Post by Andrej » Mon Jun 08, 2015 7:49 pm

@Andrej

Ti prinesem Orke ta teden, ko vrnem mašinco.
WAAAAAAAGGGGGGHHHHHHHHHHHHHH

evilork

Post by evilork » Tue Jun 09, 2015 4:03 pm

novi wrote:Eldarji imajo posebno pravilo Farsight - Eldar Farseers lahko enkrat na turn poizkusi še v tretje retain iniciativo
Bom neke Biel Tan eldarcke naklikal kmalu. Se mi zdijo zanimivi.

RedDragon

Post by RedDragon » Tue Jun 09, 2015 7:56 pm

Sem dobil prve Epic modelčke in so res epic! The Steel Legion is coming to wreck face! :P
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

evilork

Post by evilork » Thu Jun 11, 2015 11:21 pm

Jaz pa sem vceraj nabavil vse kar potrebujem za izdelavo dvodelnih kalupov. Edina "pocen" opcija glede na to da so modelcki na voljo le na ebayu :) sporocim kako bo ratal vse skp

novi

Post by novi » Mon Jun 15, 2015 6:51 pm

Bi kdo igral ta petek? ... samo osnovne enote brez War Enginov, letal ali stvari kot so planetfall..

Post Reply